کاربرد پکیج لاغری نیوشا

هنگامی که با مکانیزم بدن و نحوه چگونه انباشته شدن چربی ها در بدن آشنا بشیم بهتر میتوانیم به کاربرد پکیج لاغری پی ببریم

ما در لاغری و تناسب اندام با دو موضوع کلی روبرو هستیم:

۱- کالری های وارد شده به بدن

۲- کالری های سوخته شده داخل بدن

هنگامی که این دو با هم در تعادل باشند ما میتوانیم به تناسب اندام خوبی برسیم.

ولی متاسفانه زندگی ماشینی و کم تحرک امروز و همچنین نوع غذاهایی که مصرف میکنیم باعث شده که خیلی کالری های وارد شده خیلی بیشتر از کالری های سوخته شده داخل بدن شده و در نتیجه چاقی و عدم تناسب اندام به معضلی در جامعه امروز تبدیل بشه.

خیلی از افراد برای لاغر شدن به سراغ رژیم های غذایی میروند تا کالری وارد شده را کنترل کنند خیلی از افراد هم به سراغ ورزش میروند تا کالری سوخته شده را در بدن بیشتر کنند و خب یک سری افراد هم به سراغ عمل های لاغری میروند که تمام عمل های لاغری در اصل کالری وارد شده را کنترل میکند.

و اما روشی که ساده تر ، کم هزینه تر و بدون عارضه هست استفاده از پکیج دمنوش های گیاهی هست.

کافئین و منگنز دو ماده طبیعی هستند که به تناسب اندام کمک شایانی میکند.

هنگامی که کافئین وارد بدن میشود اپی نفرین خون افزایش میابد و اپی نفرین به سلول های چربی فرمان شکسته شدن میدهد و در واقع چربی سوزی میکند. بخاطر همین موضوع ورزشکارهای حرفه ای که میخواهند وزن کن کنند قبل از ورزش از قهوه های تلخ با کافئین زیاد استفاده میکنند. در پکیج دمنوش های گیاهی به علت وجود چای سبز این کافئین وارد بدن میشود ولی میزان کافئین چای سبز از قهوه کمتر است ولی تاثیر بیشتری بخاطر وجود آنتی اکسیدان EGCG دارد. کار این آنتی اکسیدان این است که از سرکوب شدن اپی نفرین در بدن جلوگیری میکند و اجازه میدهد اپی نفرین مدت زمان بیشتری عمل چربی سوزی را انجام دهد. در اصل چای سبز کالری های سوخته شده در بدن را بیشتر میکند.

و اما منگنز به چه صورت به لاغری ما کمک میکند؟

هنگامی که کالری وارد بدن میشو اگر سوخته نشود بصورت قند در بدن وجود خواهد داشت و اگر آن قند هم سوخته نشه بصورت چربی در سلول های چربی انباشته میشود. ملح منگنز از تبدیل قند به چربی جلوگیری نموده ضمن اینکه چربی ها را نیز به قند تبدیل میکند و چون سوزاندن قند ساده تر از سوزاندن چربی است درنتیجه منگنز به تناسب اندام کمک میکند و در اصل کالری وارد شده را کنترل میکند زیرا اجازه تبدیل آن کالری ها به چربی را نمیدهد. بلوبری میوه ایست که سرشار از ملح منگنز میباشد که در پکیج دمنوش های گیاهی وجود دارد. البته در پکیج دمنوش های گیاهی ، گیاهان دیگری هم وجود دارند که به کاهش وزن کمک میکنند