آشنایی با محصولات لاغری نیوشا

همانطور که در مقاله چای سبز و لاغری توضیح دادیم، چای سبز ها در روند کاهش وزن تاثیر بسیار زیادی دارند که از بین محصولات نیوشا، چای سبز و نعناع فلفلی، چای سبز لیمو و چای سبز و گزنه و برگ زیتون از چربی سوزی بیشتری بخوردار هستند.

ضمن اینکه چای سبز و نعناع فلفلی جدای از بحث چربی سوزی برای از بین بردن نفخ معده تاثیر زیادی دارد و در نتیجه میتواند کاهش سایز برای شما به همراه داشته باشد.

چای سبز لیمو جدای از بحث چربی سوزی می تواند کاهش اشتهای ریزه خواری را برای شما به همراه داشته باشد و اشتهای شما را در طول روز کنترل کند.

یکی دیگر از چای سبز های شرکت نیوشا، چای سبز رزماری و گل محمدی است که برای رفع یبوست نیز بسیار مفید است.

خیلی از مردم مخصوصا در ایران یبوست مقاوم به درمان دارند. یعنی خیلی از روش های درمانی برای رفع یبوست برای آنه جوابگو نیست؛ ولی در جامعه آماری 150 نفری که دچار یبوست مقاوم به درمان بودند هنگامی که از دمنوش حس خوب زندگی به همراه چای سبز و رزماری و گل محمدی استفاده کردند، یبوست در 83% از این افراد درمان شد.

در بین مابقی چای سبز های نیوشا، چای سبز سیب ترش وجود دارد که برای افرادی که کم کاری تیروئید دارند تاثیر بسیار مثبتی دارد.

بعضی از افراد به دلایل مختلف مثل کبد چرب در میزان مصرف چای سبز محدودیت دارند که توصیه ما به این افراد بجای چای سبز، دمنوش حس خوب زندگی نیوشا است.

این دمنوش بخاطر داشتن زیره تاثیر بسیار خوبی هم در چربی سوزی دارد و نیز در از بین بردن نفخ معده.

در مقالات بعدی بیشتر شما را با دمنوش های چربی سوز و روند کاهش وزن نیوشا آشنا می کنیم.

پکیج کاهش وزن مخصوص افراد کم کاری تیروئید
قویترین چربی سوز های طبیعی