در مقاله آشنایی با محصولات لاغری نیوشا و چای سبز و لاغری بیشتر با دمنوش های نیوشا که برای لاغری مناسب هستند و پایه چای سبز دازند آشنا شدیم.

در این مقاله قصد داریم شما را با دیگر دمنوش های نیوشا که اغلب پایه چای سیاه دارند و برای کاهش وزن مناسب هستند آشنا کنیم.

دمنوش تمشک آبی که به چای بلوبری یا BlueBerry معروف است و یکی از معروف ترین دمنوش های نیوشاست، به خاطر ملح منگنز که دارد کالری هایی که وارد بدن می شود و سوخته نمی شود و به قند تبدیل می شوند را اجازه نمی دهد که به صورت چربی در بدن انباشته شود، ضمن اینکه چربی های انباشته را به قند تبدیل میکند و چای سبز راحتتر آنهارا می شوزاند.

یکی دیگر از دمنوش های نیوشا دمنوش چای سیاه و دارچین است که برای سوزاندن قند ها بسیار مناسب است به همین خاطر برای کسایکه بیماری دیابت دارند نیز موثر است، تاثیر دمنوش دارچین و دمنوش بلوبری در کاهش وزن به یک میزان است و توصیه ما برای کسانی که طبع سرد دارند دمنوش دارچین و کسانی که طبع گرم دارند دمنوش بلوبری است.

دمنوش چای سیاه و کرن بری یکی دیگر از دمنوش هاییست که در کاهش وزن تاثیرگذار است. این دمنوش به شدت برای از بین بردن سلولیت ها مناسب هست. مصرف این 3 دمنوش در اوایل دوران مصرف پکیج شما بیشتر برای شما کاهش سایز به همراه دارد.

یکی دیگر از دمنوش های مناسب برای کاهش وزن دمنوش ریز میوه های قرمز یا همان میکس بری یا Mixed Berry معروف به طلای سرخ نیوشا است.

این دمنوش ترکیبی از چای ترش، زرشک سیاه، توت فرنگی، کرن بری، تمشک و آلبالو است که بخاطر فیبر زیادی که دارد احساس سیری به شما میدهد و چای ترش داخل این دمنوش به سوختن قند ها کمک می کند.

با این حال ما توصیه میکنیم برای استفاده از پکیج کاهش وزن نیوشا با مشاور شرکت آقای بهروز شاه طالبی با شماره 09396554100 تماس بگیرید.